Firma

CALMTEC Rooflights

Jesteśmy firmą, która od początku swojej działalności tj. od roku 2009 oferuje produkty i usługi na najwyższym poziomie. Produkujemy świetliki dachowe, pasma świetlne i wyłazy dachowe.  Ponadto w naszej gamie produktów znajdziecie Państwo klapy dymowe wraz z niezbędnymi elementami sterownia. To co dla nas najcenniejsze to zaufanie naszych klientów.

KOMPLEKSOWOŚĆ  

Podchodzimy do każdego tematu kompleksowo zaczynając od  fachowego doradztwa i pomocy w doborze odpowiednich produktów poprzez projekt, produkcję, montaż i serwis naszych urządzeń.

JAKOŚĆ

Jakość naszych produktów jest potwierdzona badaniami w Instytucie Techniki Budowlanej. Nasze świetliki uzyskały jedne z najwyższych parametrów technicznych w Polsce. Posiadamy również certyfikaty zgodności z międzynarodowymi normami.

PERSONALIZACJA

Posiadamy nowoczesną linię produkcyjną zlokalizowaną w Dąbrowie Górniczej dzięki której jesteśmy, w stanie zaoferować Państwu szereg produktów i urządzeń z zakresu doświetlania, przewietrzania i oddymiania grawitacyjnego dostosowując je do indywidulanych wymagań i projektów.

MONTAŻ

Dzięki bogatemu doświadczeniu kadry kierowniczej oraz wysokim kwalifikacjom naszych monterów jesteśmy w stanie podejmować się najtrudniejszych wyzwań na terenie Polski i Europy. Wykonujemy skomplikowane projekty w zakresie, demontażu wyeksploatowanych świetlików dachowych i klap dymowych, montażu nowych produktów jak również obróbek dekarskich.

Partnerzy:

Struktura pasma świetlnego

ZOBACZ ANIMACJĘ

scroll

Profile dociskowe z uszczelkami systemowymi

Panele Poliwęglanu wielokomorowego

Profile Nośne Pasma Świetlnego

Podstawa Pasma Świetlnego

Stężenia Podstawy Pasma Świetlnego

Profile Podstawy + Profil Płyty PC

1

2

3

4

5

6

  1. Profile dociskowe z uszczelkami systemowymi
  2. Panele Poliwęglanu wielokomorowego
  3. Profile Nośne Pasma Świetlnego
  4. Profile Podstawy + Profil Płyty PC
  5. Podstawa Pasma Świetlnego
  6. Stężenia Podstawy Pasma Świetlnego

PASMO ŚWIETLNE CLC EVOLIGHT